نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جشنواره درون دانشگاهی حرکت

جشنواره درون دانشگاهی حرکت


 به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم اجتماعی سیزدهمین جشنواره بین‌المللی حرکت توسط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، با هدف جمع‌آوری و ارزیابی دستاوردها و فعالیت‌های انجمن‌های علمی دانشجویی در بازه زمانی اول خرداد ۱۳۹۸ تا اول آبان ۱۳۹۹ بدین وسیله دستورالعمل اجرایی جشنواره درون دانشگاهی حرکت-ویژه انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه تهران ارسال می‌شود.

انجمن‌های علمی دانشجویی و دانشجویان دانشگاه تهران می‌توانند با توجه به دستورالعمل اجرایی این جشنواره (دریافت فایل) حداکثر تا ۱۵ آذرماه به سامانه culfest.ut.ac.ir مراجعه و در حوزه‌های رقابتی زیر در این جشنواره شرکت کنند:

- انجمن علمی دانشجویی برتر

- فعالیت علمی خلاقانه

- نشریه

- مسابقه علمی

- محتوای دیجیتال

- کتاب

- اختراع

- بخش ویژه

- کارآفرینی و کسب و کار

لازم به ذکر است در حوزه‌های کتاب و اختراع، افزون بر انجمن‌های علمی دانشجویی، هر کدام از دانشجویان دانشگاه به‌صورت فردی هم می‌توانند شرکت کنند. آثار هر کدام از حوزه‌های رقابتی در گروه‌های پنج گانه فنی و مهندسی، هنر و معماری، علوم انسانی، علوم پایه، دامپزشکی، کشاورزی، منابع طبیعی و محیط‌زیست مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.

به برگزیدگان این دوره از جشنواره ضمن معرفی به سیزدهمین جشنواره بین‌المللی حرکت بر حسب رتبه کسب شده و سهمیه اعلامی، هدایای نقدی و لوح تقدیر نیز اعطا خواهد شد.