صفحه نخست   تاريخچه و معرفی   رياست دانشکده   معاونت ها  گروه های آموزشی   تماس با ما
 
 

 

 
معرفی دانشکده

در سال 1351، دانشكده علوم اجتماعي با ادغام دو مؤسسه مطالعات و تحقيقات اجتماعي و مؤسسه تحقيقات تعاون (مؤسسه مطالعات و تحقيقات اجتماعي در سال 1337 و مؤسسه تحقيقات تعاون در سال 1346 تأسيس شده اند) تحت عنوان دانشكده علوم اجتماعي و تعاون به عنوان اولين دانشكده مستقل آموزش عالي علوم اجتماعي در ايران، در محل دانشسراي عالي سابق واقع در ميدان بهارستان رسماً آغاز به كار كرد و از اين پس در دو مقطع كارشناسي و كارشناسي ارشد دانشجو پذيرفت. قبل از اين تاريخ، رشته علوم اجتماعي در دانشكده ادبيات و علوم انساني دانشگاه تهران و تنها در مقطع كارشناسي تدريس می شد . پس از تأسيس دانشكده مستقل، گروه آموزشي علوم اجتماعي به گروه آموزشي جامعه شناسي تبديل شد و سپس گروههاي آموزشي انسان شناسي، جمعيت شناسي و تعاون به آن اضافه شد.

جزئيات...


اطلاعيه ها و اخبار
 
اخبار علمی-پژوهشی اخبار عمومی

میلاد فرخنده و با سعادت اسوه تمام عیار مکارم و قله رفیع فضائل، صدیقه کبری، حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) و هفته ی بزرگداشت مقام زن و روز مادر گرامی باد .

مراسم معارفه دكتر حسين ايماني جاجرمي به عنوان رئيس موسسه تحقيقات اجتماعي دانشگاه تهران و قدرداني از زحمات دكتر سيد ضياء هاشمي برگزار گرديد

پيام تبرك به جناب آقاي دكتر غفاري

پیام تبریک به جناب آقای دکتر ایمانی

مراسم معارفه دکتر غفاری به عنوان معاون علمی دانشکده و تقدیر از زحمات دکتر ایمانی معاون علمی سابق برگزار گردید

قابل توجه دانشجویان دکتری گروه جامعه شناسی

پيام تبريك به مدير كل فرهنگي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري و عضو هيات علمي دانشكده علوم اجتماعي

ازدواج دانشجویی